0
Your Cart

Mini Family Mart Oyunu

Değerli Ziyaretçilerimiz sitemizin bu alanında sizlere bazı oyunların sorunlarını ele alamak için buradayız

İnsanların yaşları ilerlemiş olsa bile birbirinden enterasan oyunlara kafa yorabiliyorr… Mesela! ben 42 yaşındayım ama hala değişik ve sürükleyici oyunları deniyorum. Yine Böyle bir  oyun deneme gününde Karşılatığım… Hatta hoşuma giden bir oyun bulduğumu sandım ama  fazla uzun sürmedi oyunu ilk 30 dakika içinde telefondan kaldırdım.

Mini Family Mart

Oyunun Adı Mini Family Mart Oyunun içeriğinde yeni açılmış olan ve içerisinde hiç bir şey olmayan bir markette ürün yetiştirip satış yapıyorsunuz örneğin mısırları toplayıp tavukların önüne koyduğunuzda yumurta elde ediyorsunuz. ve yumurtaları raflara dizmeden müşterilerin almasını sağlayamıyorsunuz. Yumartaları dizip tekrar mısır topladıktan sonra kareler içinde bulunan rakamları topladığınız paralar ile eşleştirerek yeni reyonlar açabiliyorsunuz.

Ancak Oyun sürekli reklama giriyor. düz yolda yürürken reklama giriyor. kasadan para alırken reklama giriyor. ekrana hiç dokunmasanız bile 15 saniyede bir reklama giriyor ve reklamlar artık eskisi gibi kısa olmadığı için Sweed bonanza reklamlarını 2 dakika boyunca izletiyor ve reklamı atla butonu da gösterilmiyor

Hiç Bir şekilde oynanası bir  oyun değilmiş gibi geliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir